The Escapists 2 Gelecek

The Escapists’in yayımcısı Team17, bugün yeni bir duyuru yaparak The Escapists 2’nin geleceğini söyledi.

Simülasyon türünde olan The Escapists, 2015’te piyasaya sürüldüğünden beri oldukça başarılı oldu ve bu başarısını yüksek satış rakamlarıyla ve oyuncu yorumlarıyla kanıtladı. Oyunun yayımcı firması Team17 de sevilen bu oyunlarının devamını yapacaklarını açıkladı.

Geliştiricisi Mouldy Toof Studios olan The Escapists bilindiği üzere, hapisten kaçma simülasyon oyunudur. Bu oyunda amaç hapisten kaçmak olsa da, bu süre içinde hapishanede yapılacak oldukça farklı seçenekler de bulunmakta. Piksel grafiklere sahip olan bu farklı oyun, tek oyunculu olarak oynanıyordu.

Çıkış tarihinin 2017 olarak gösterildiği The Escapists 2, ilk oyunun yapısını ve ana fikrini koruyacak. İlk oyundan farklı olarak The Escapists 2’ye ise çoklu oyuncu desteği, yeni ekipmanlar ve karakter ayrıntıları eklenecek. Hapishaneden kaçabilmek için yeni yollar ve yeni dövüş sistemlerinin de ekleneceği The Escapists 2, biraz daha gelişmiş grafiklere sahip olacak. Hapishanede yapacak daha fazla etkinlik de yeni oyuna eklenecek.

The Escapists 2‘nin 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflarda yerini alacağını hatırlatalım.

The Escapists 2’nin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”NMTwhVPqr2k”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE