The Division Yılın En İyi Oyunu

Ubisoft bugün yayınladığı bir açıklamada 2016 yılının şu zamanına kadar elde edilen başarılarından bahsetti.

NPD ve Gfk verilerine göre, Ubisoft geçtiğimiz ağustos ayının Amerika, Kanada, Avrupa ve Avustralya’da en başarılı satış ayı olduğunu söyledi.

Ubisoft ayrıca 2016 yılının en iyi oyunu olarak görülen The Division sayesinde de büyük başarılar kazandı.  Ek olarak, Rainbow Six Siege de ağustos ayının en iyi 10 oyun listelerindeydi.

Son olarak Ubisoft, Rainbox Six Siege’in oyuncu sayısında %40 artış bir artış olduğunu belirtti. Önümüzdeki yıl Ubisoft tarafından yine çok büyük projeler yayınlanacak, Just Dance 2017 (25 Ekim) ve Watch Dogs 2 (15 Kasım) gibi. Ayrıca önümüzdeki yıl Ghost Recon: Wildlands ve South Park: The Fractured But Whole ‘da çıkacak.

Ubisoft ayrıca, 2 yeni ücretli gelişme yayınlıyor. Survival ve Last Stand.

Ek olarak, Ubisoft bugün Ubisoft Publishing tarafından kitap yayımlanacağını duyurdu. Yayımlanacak ilk kitap: Assassin’s Creed: Heresy. Kitap Arc’lı Joan’ın hikayesini de içeren bir çok hikayeden oluşacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE