The Divergent, Dizi Olacak

The Divergent serisi, Starz tarafından televizyona uyarlanacak.

The Divergent, bilindiği üzere üç kitaptan oluşan bir seri. Bu serinin film uyarlaması yapılıyordu. Serinin üçüncü kitabının filmi, iki parça halinde yayımlanacaktı. Allegiant’ın birinci bölümü, beklenilen hasılatı elde edememişti. Filme gelen olumsuz eleştiriler de oldukça fazlaydı. Bu haberler üzerine filmin yapımcısı Lionsgate, filmin son kısmı için vereceği bütçeyi azaltmıştı. Son filmin geçen sene Atlanta’da çekimlerinin başlaması gerekiyordu; ancak çekimler hala başlamadı.

Geçen sene, The Divergent serisi için, büyük bir proje düşünüldüğü ortaya atılmıştı. Yeni duyduğumuz haber ise bu büyük proje olabilir. Starz firması, serisinin son filmini televizyona taşıyacak. Yani Allegiant’ın ikinci bölümü, dizi olacak. Starz’ın, yakın zamanda Lionsgate tarafından satın alındığını da hatırlatalım.

Dizinin senaryosunu Adam Cozad yazacak ve yönetmenliğini de Lee Toland Krieger yapacak. Adam Cozad’ın The Legend of Tarzan’ın senaristi olduğunu ve Lee Toland Krieger ‘ın da Age of Adaline’in yönetmenliğini yaptığını hatırlatalım. Serinin son filmi film olarak devam etseydi, filmde yine bu iki isim yer alacaktı.

Shailene Woodley ve Theo James’in başrollerini paylaştığı film serisinin, televizyon uyarlamasında kadroda aynı isimlerin olup olmayacağı da henüz bilinmiyor.

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE