The Danish Girl Filminin Yeni Fragmanı Yayımlandı

Yeni yılın en çok merak edilen filmleri arasında yer alan The Danish Girl filminden yeni fragman geldi.

Yönetmen koltuğunda Tom Hooper’in bulunduğu ve Oscar aday adayı olan The Danish Girl, önümüzdeki yılın beklenen filmleri arasında yer alıyor. Yeni fragmanı ile sinemaseverlerin karşısına çıkan film, hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Başrollerinde Hugh Jackman, Russell Crowe, Amanda Seyfried, Helena Bonham Carter gibi başarılı isimlerin yer aldığı ve 2012 yılında vizyona giren Sefiller filmi ile bir çok festivalde ödüllerin sahibi olan başarılı yönetmen Tom Hooper’ın yeni projesi The Danish Girl adından sıkça söz ettirecek filmlerin arasında yer alıyor.

David Ebershoff’un aynı isimli romanından uyarlanan filmde, tarihin ilk cinsiyet değiştirme ameliyatını olan Einar  Wegener’in hayatı anlatılıyor. Dünyaya erkek olarak gözlerini açan Einar, daha sonra ruhunun bedeninden çok farklı olduğunu keşfeder. Kendisi gibi ressam olan Gerda Gottlieb ile evlenen Einar, eşine şöhreti getiren tablonun modeli olur. Tablodaki kadının kendisi olduğu anlaşıldığında büyük bir şaşkınlığın yaşanmasına sebep olan Einar, artık ruhunun bir kadın olduğunu ve bu yabancı bedenin içinde yaşayamadığını fark eder ve artık hem onun hem de Gerda’nın hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

12 Şubat 2016 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin başrollerinde ‘”The Theory of Everything (Her şeyin Teorisi)”, “My Week with Marilyn (Marilyn ile Bir Hafta)’’ gibi filmlerde rol alan başarılı oyuncu Eddie Redmayne, “The Man from U.N.C.L.E. (Kod Adı U.N.C.L.E.)”, ‘’Testament of Youth (Gençlik Antı)’’ gibi filmlerden tanıdığımız güzel oyuncu Alicia Vikander bulunuyor.

Oscar aday adayı olan The Danish Girl filminin yeni fragmanına yazının devamında ulaşabilirsiniz.

[youtube id=”9VF3-6Odwu4″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE