The Crown İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı

Orijinal Netflix dizisi The Crown'un ikinci sezon fragmanı yayımlandı. 

2016’da çıkış yapan ve on bölümlük birinci sezondan oluşan The Crown, ikinci sezonuna başlamak üzere. Dizinin yeni sezonu, 8 Aralık’ta Netflix’te yayımlanacak. Orijinal Netflix dizisinin yeni sezonu için ise bir fragman ve bir görsel yayımlandı.

The Crown, II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki ilk yıllarının perde arkasını anlatıyor. Yönetmenliğini Stephen Daldry’ın (Billy Elliot, The Hours) yaptığı dizinin senaryosu ödüllü sahne oyunu The Audience’ı da kaleme alan senarist Peter Morgan’a (The Queen, Frost/Nixon) ait. Dizinin yapımcılığını ise Andy Harries (The Queen) üstleniyor.

The Crown’un ikinci sezonunda ise;  3. Başbakan Harold Macmillan’ın kendi kumandasındaki ordunun Mısır’da illegal bir savaşa girmesi ile başlayıp, Macmillan’ın büyük bir skandalla tahtan indirilmesiyle sonlanan dönem anlatılıyor. Kısacası The Crown, 1960’lardaki devrimci dönemin kapılarını aralıyor.

The Crown’un ikinci sezonun 8 Aralık’ta yayımlanacağını hatırlatalım. Dizinin yeni fragmanını, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE