The Crew 2’nin Ön Siparişleri İptal Ediliyor

The Crew 2'nin çıkış tarihi ertelendiği için, ön siparişler de iptal ediliyor.

Sony, çıkış tarihi ertelenen The Crew 2’nin ön siparişlerini otomatik olarak iptal ediyor. Eğer PlayStation üzerinden bu oyuna ön sipariş verdiyseniz, Sony’nin otomatik geri ödeme sisteminden faydalanabileceksiniz. Çünkü bilindiği üzere bu oyuna ön sipariş veren oyuncular, oyunu oynamak için ne kadar bekleyeceklerini bile bilmiyorlar. Oyunun çıkış tarihi net olarak bilinmiyor. Oyunun ön siparişi de şu an için mevcut değil. Zor duruma düşen oyuncular, önceden 60 dolar ödeyerek oyunu ön sipariş ile almış oyuncular oldu.

Eğer oyunu PlayStation üzerinden değil de PC ya da Xbox One üzerinden aldıysanız; otomatik iptal söz konusu değil. Sizin bu iptal işlemi için Microsoft’a ya da Ubisoft’a işlem başlatmanız gerekiyor. Sony’nin bunun gibi durumlarda yani çıkış tarihi bilinmeyen ya da uzak bir tarihe ertelenen oyunlarda otomatik iptal sistemini kullandığını belirtelim.

The Crew 2’nin 2018’in ilk yarısında çıkması planlanıyordu. Oyun ile ilgili elimizde yeni bir çıkış tarihi yok dolayısıyla geliştirici şirketin yapacağı açıklamaları bekliyoruz. Umuyoruz ki The Crew 2, bütün gecikmelere rağmen, herkesin beklediği gibi bir oyun olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE