The Boy Filminin Altyazılı Fragmanı Yayımlandı

Yeni yılın merakla beklenen filmlerinden biri olan “The Boy” un altyazılı fragmanı yayımlandı.

Yönetmen koltuğunda “The Devil Inside (İçimdeki Şeytan)”, The Wer, “Stay Alive (Ölüm Oyunu)” gibi korku filmleri ile adından söz ettiren William Brent Bell’in bulunduğu “The Boy” isimli korku filmi yakında vizyona girecek. Merakla beklenen filmin altyazılı fragmanı yayımlandı. Başrollerinde The Walking Dead dizisinde Maggie karakteri ile kendinden söz ettiren güzel oyuncu Lauren Cohan, Hellyboy, Agora, “The Canal (Ölüm Fısıltısı)’’ gibi filmlerde rol alan Rupert Evans, Vikings dizisinden tanıdığımız Ben Robson ve başarılı oyuncu Jim Norton’un yer aldığı Amerikan yapımı korku filminin senaryosunu Stacey Menear kaleme aldı.

Filmin konusu ise şöyle; Greta, bebek bakıcılığı yaparak parasını kazanmaktadır. Bir İngiliz ailenin yanında iş bulan Greta’nın bu defaki bakacağı bebek, oyuncak bebektir. Bu durum başta Greta için oldukça ilginç ve komik gelmiş ve işinin kolay olacağını düşünerek işi kabul etmiştir. Fakat bu karar hayatının değişmesine sebep olacaktır. Çünkü Greta’nın bakacağı oyuncak bebek aslında canlıdır. Brahms adındaki bu oyuncak bebek diğer bebeklerden farklıdır. Belli kurallara uyması gereken Greta, bu kuralları ihmal eder ve Brahms’ın gerçek yüzü ile karşılaşır. Ailenin, küçük bir çocukken ormanda kaybolan çocukları Brahms’ın yerine koydukları bu oyuncak bebek, Greta’nın hayatını altüst eder.

26 Ocak 2016 tarihinde Amerika’da vizyona girecek olan The Boy ülkemizde 5 Şubat 2016 yılında vizyona girecek. Yayımlanan fragmana aşağıdan izleyebilirsiniz.


The Boy – Türkçe Altyazılı Fragman paylaşan: turkgamernet

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE