Testere’nin 9. Filmi Gelecek

Başarılı film serisinin 9. filmi de çekilecek.

Testere, korku-gerilim-polisiye tarzı filmler sevenlerin sıkı sıkı takip ettiği popüler serilerden biri. Serinin ilk filminin üzerinden uzun zaman geçmiş olmasına rağmen, serinin ilk günkünden daha popüler olduğunu söyleyebiliriz. Serinin son filmi Jigsaw’ın, beklenenin de üstünde bir başarı göstermesi de bunu kanıtlıyor. Zira Jigsaw’ın 40 milyon dolar gelir elde etmesi bekleniyordu ama filmin geliri 100 milyon doları geçti. Dolayısıyla yapımcılar da hala çok başarılı olan bu seriyi devam ettirmekte oldukça haklılar.

Serinin 9. filmi, Twisted Pictures ve Lionsgate’in bir araya gelmesi ile ortaya çıkacak. yeni filmin yönetmenleri ise Jigsaw’ın yönetmenleri olan Michael Spierig ve Peter Spierig olmayacak ancak kimin yönetmen olacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca ilk altı filmde Shawnee Smith karakterini oynayan Amanda Young’u da yeni filmde görme ihtimalimiz var. bunun da kesin bir bilgi olmadığını belirtelim.

Testere filmleri Hollywood filmlerine oranla düşük bütçelerle çekilmesi ile dikkat çekiyor. Düşük bütçelerine rağmen de bu filmler toplamda 1 milyar dolara yakın gişe elde etti. Serinin 9. filmi ise diğer filmlerle kıyasla, en büyük bütçeye sahip film olacak. Ayrıca son filmlerdeki gibi yoğun şiddet sahneleri de yeni filmde bulunacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE