Terminatör Lisanslı Bir Mobil Oyun Geliyor

PlayerUnknown’s Battleground’a oldukça fazla benzeyen ve Terminatör lisansına sahip olan bir mobil oyun gelecek.

Önümüzdeki hafta Çin’de çıkış yapacak olan bu yeni oyun, hey şeyiyle PlayerUnknown’s Battlegrounds’u andırıyor. Hal böyle olunca oyuncular, PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın mobil oyunu gelmiş gibi düşünüp sevinebilirler. PlayerUnknown’s Battlegrounds ile aynı oynanışa sahip olan bu yeni mobil oyunun, Terminatör lisansını almış olması da oyuncuları sevindirecek şeylerden biri olabilir.

Yeni mobil oyunun geliştiricisi ise NetEase olarak biliniyor. NetEase’in genel merkezinin Çin’de olduğunu da hatırlatalım. NetEase’nin Hearthstone: Heroes of Warcraft‘ın dağıtımını da yapmış olduğunu hatırlatalım. NetEase Games’in bu yeni oyunu, PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın grafik tarzına ve kullanıcı arayüzüne fazlasıyla benziyor. Oyunun haritası da bu benzerliklerden biri. Haftaya Çin’de yayımlanacak olan oyun 48 oyuncuya kadar destek verecek. Oyunun Terminatör lisansının ise, oyunu yükseltmek için alınmış olabileceği düşünülüyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE