Terminator: Genisys Bu Yaza Damgası Vurmaya Hazırlanıyor

Klasikleşmiş Terminator serisinin son filmi olan ‘’Terminator: Genisys’’ in bu yaza damgasını vurması bekleniyor.

Ülkemizde 26 Haziran 2015’de sinemaseverlerin ilgisine sunulacak yeni Terminator’de Arnold Schwarzenegger gene başrolde yerini alarak karşımıza çıkıyor. Ona bu rolde Emilia Clarke ve Jai Courtney’in eşlik ettiği görüyoruz. Filmin senaryosuna göz attığımızda, Sarah Connor’ı korumak için toplu katliam yapmaktan çekinmeyen ana karakteri görüyoruz ve buradan eski ana temaya bir dönüş olduğunu gözlemliyoruz.

James Cameron’un hem senaristi hem de yönetmeni olduğu serinin ilk filmi 1984 yılında çekilmişti. O döneme damgasını vuran filmin ardından ‘’Terminatör 2: Kıyamet Günü 1990’’, ‘’Terminatör 3: Makinaların Yükselişi 2003’’, ‘’Terminatör 4: Kurtuluş 2009’’ filmleri çekilmişti. ‘’Genisys’’ serinin 5. Filmi olarak karşımıza çıkarken, konuyla ilgili açıklama da bulunan James Cameron filmin yeni bir doğuş yaşadığını ve Terminatör 2’den sonra serinin 3. filmi olarak görülmesi gerektiğini belirtti.

Öte yandan, bazı yorumcular insanları bu seriden oldukça sıkıldıklarını dile getirirken başarısı konusunda oldukça şüpheliler.

Filmin fragmanını aşağıda ilginize sunuyoruz, karar sizlerin.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE