Telltale The Walking Dead’in 3. Sezonu Geliyor

Telltale The Walking Dead serisinin üçüncü sezonunun Kasım ayında çıkacağı açıklandı.

Telltale Games’in popüler oyunlarından biri olan Telltale The Walking Dead’in ilk bölümü 24 Nisan 2012’de yayımlanmıştı.  Daha sonra birkaç ayda çıkardığı diğer bölümlerle birinci sezonunu tamamlayan oyun, düzenli olarak yeni sezonlarını yayımlamaya devam ediyor. 2014’te biten ikinci sezondan sonra, üçüncü sezonun ne zaman geleceğinin de duyurusu yapıldı.

Telltale Games’in yapımcılarından biri olan Kevin Boyle, Telltale The Walking Dead’in üçüncü sezonunun ilk bölümünün Kasım ayında yayımlanacağını açıkladı. Kevin Boyle ayrıca bu sezonun PC, mobil cihazlar ve konsollar için de uygun olacağını belirtirken, hikâye ile ilgili de ipuçları verdi.

Kevin Boyle’un dediklerine göre hikâyenin üçüncü sezonu; Clementine ile ilgili olacak ve Javier’ın da dahil olmasıyla hikayedeki gizem unsuru artacak. Bu ikilinin, aralarında hala sorunlar olabileceğini de ekledi Kevin Boyle.

Bilindiği üzere Telltale Games’in oyunları farklı kurgusuyla oldukça ilgi çekiyor. Özellikle de Back to The Future, Game of Thrones, The Wolf Among Us ve Batman: The Telltale Series gibi oyunlarıyla oldukça popüler olan firmanın The Walking Dead yorumu da çok sevilen oyunlar içerisinde yer alıyor. Uzun zamandır beklenen bu serinin, Kasım ayında devam edecek olmasının da The Walking Dead severler için oldukça heyecan verici olacağını söyleyebiliriz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE