Tekken Hileleri

Tekken’in 1996 yılında çıkan ilk oyununda bazı hile ve ipuçları. Bu hile ve ipuçları playstation için geçerlidir.

Oyunu arcade modunda, normal bir karakter ile bir kez bitirdiğinizde bir alt karakter açılacaktır. Açılacak olan alt karakterler: Anna, Ganryu, Lee, Wang, P. Jack, Kuma, Armor King ve Kunimitsudur.

Oyundaki alt karakterleri açmak için, bitirmeniz gereken normal karakterler ise: Nina, Yoshimutsu, Law, Kazuya, Paul, Jack, King ve Michelle’dir.

Bunlar haricinde oyunda iki adet ekstra karakter açabilirsiniz. Arcade modu herhangi bir karakter ile hiç yenilmeden bitirirseniz, Heihachi Mishima karakteri açılacaktır. Galaga’nın 8. aşamasını geçtiğinizde ise Devil Kazuya karakteri açılacaktır.

Oyunda karakterler, farklı kostümler ile oynamak istiyorsanız; karakterin üstüne gelip Kare ve Üçgen tuşlarına aynı anda basın. Daha farklı bir kostüm için ise yine karakterin üstüne gelip, X ve Yuvarlak tuşlarına aynı anda basabilirsiniz.

GALAGA oyununda çok zorlanı ve 8. aşamayı geçemezseniz, o oyuna çift gemi ile başlamak için; YUKARI + L1 + Üçgen + X tuşlarına oyun başlamadan sürekli basılı tutun. Eğer gerekli puanı yapamazsanız, oyunu kapamadan GALAGA’yı baştan başlatmak isterseniz de, oyun kapanmadan önce hemen Select tuşuna basabilirsiniz.

Have your say!

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE