Tekken 7’nin VR’ı Ne Düzeyde Destekleyeceği Açıklandı

Tekken 7’nin geliştiricisi Bandai Namco’nun oyun mimarlarından Michael Murray, Tekken 7’nin VR’ı (virtual reality: sanal gerçeklik) ne düzeyde destekleyeceğini açıkladı.

Oyunun PlayStation VR’ı destekleyeceği ama bunun oynanış dinamiklerine yansımayacağı kesin bir dille belirtildi. VR kapsamında, karakterlerin görünümleriyle ilgili bazı değişiklikler söz konusu olurken, dövüşler esnasında sanal gerçeklikten yararlanılmayacağının altı çizildi. Keza, birçok kullanıcı bu durumun oldukça mide bulandırıcı olabileceğini ve oynanış keyfini düşüreceğini düşünüyor.

18 Mart 2015’de Japonya’da Arcade sürümüyle çıkan Tekken 7’nin PlayStation 4’e ne zaman geleceği henüz açıklanmadı. Öte yandan oyunun Xbox One sürümünün çıkacağı da kesinlik kazanmadı. Jin Kazama, Devil Jin, Josie Rizal ve Yoshimitsu gibi karakterlerin teyit edildiği Tekken 7’ye oyun severlerin göstereceği ilgi merakla beklenirken şu ana kadar yoğun bir tanıtım kampanyası yürütülmüş değil. Toplamda 28 dövüşçünün olacağını fakat lansmanın 20 karakterle yapılacağını belirtelim.

Yapımcı Katsuhiro Harada yaptığı açıklamalarda, Tekken 7’nin daha karamsar bir ortamda geçeceğini ve Tekken 4’e benzeyeceğini söylemişti. Heihachi Mishima, Kazuya Mishima ve Jin Kazama arasındaki kan davası hakkında kesin yanıtlar verilecek.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE