Tales From The Borderlands’in 2. Bölümü 17 Mart Haftası Çıkıyor

Telltale Games’in, Gearbox Software ve 2K Games stüdyolarının katkısıyla geliştirdiği ‘’ Tales From The Borderlands’’ in 2. bölümü olan ‘’Atlas Mugged’’ın 17 Mart’ta oyun severlerle buluşacağı duyuruldu.

Atlas Mugged‘ın, hangi oyun platformları için geleceği henüz netlik kazanmış değil. Oyunun ilk bölümü olan ‘’Zer0 Sum’’ Kasım 2014’de PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PC, iOS ve Android sürümleriyle piyasaya çıkmış ve oldukça olumlu eleştiriler almıştı.

Tales From The Borderlands, toplam da 5 bölüm olacak ve diğer bölümlerin ne zaman çıkacağı belli olmamakla beraber isimleri şöyle: 3. bölüm ‘’Catch a Ride’’, 4. bölüm ‘’Escape Plan Bravo’’, 5. bölüm ‘’The Vault of The Traveler’’.

Oyunun 2 ana karakteri olan ‘’Rhys’’ ve ‘’Fiona ‘’yı ayrı ayrı kontrol ediyor olacaksınız. Rhys, bir şirkette çalışan ve kısa zamanda terfilerini alıp yükselmek isteyen azimli biriyken, öteki tarafta ise hayatını dolandırıcılık yaparak kazanan Fiona bulunuyor. Bu 2 karakter bazı olaylar sebebiyle birbirleriyle karşılaşacak ve değişik olaylar silsilesi birbirini izleyecek. Oyunun kurgusu yapılarken, 1998’de Daniel Wallace’ın kaleme aldığı ve 2003’te sinemaya uyarlanmış ‘’Big Fish’’ filminden etkilenilmiş.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE