Super Mario Run, Önce iOS İçin Gelecek

Apple’ın dünkü etkinliğinde, Super Mario Run’ın iOS 10 ile birlikte geleceği duyuruldu.

iPhone 7’nin tanıtıldığı etkinlikte, Tim Cook herkesi şaşırtarak, ilk önce Super Mario’dan bahsetti. Daha sonra Shigeru Miyamoto sahneye çıkarak Super Mario Run adlı yeni oyunlarından bahsetti. Miyamoto bu oyunun iOS 10 ile birlikte geleceğini söyledi.

Bu yeni Super Mario oyunu, adından da anlaşılacağı gibi “Runner” tarzı denilen, koşmaya ve engelleri atlamaya dayalı bir oyun olacak. Ayrıca Nintendo ve Apple’ın bu ortaklığına özel olarak, iOS 10 ile birlikte Super Mario emojilerinin geleceği da duyuruldu.

Miyamoto, Super Mario Run’ın ilk olarak AppStore’a geleceğini söyledi. Bu yüzden oyunun Android platformuna da geleceği biliniyor. Sene sonunda iOS 10 ile birlikte bu oyun çıktıktan kısa bir süre sonra, Google Play Store’a da Super Mario Run’ın geleceği düşünülüyor.

Ayrıca Miyamoto, Super Mario Run’un çoklu oyuncu desteğinin olacağını da söyledi. Ayrıca Miyamoto, çevirimiçi olarak karşılıklı oynanabilecek olan bu yeni Super Mario oyunu ile geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediklerini de belirtti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE