Super Mario Odyssey’in Haritası Bir Afişte Görüldü

Super Mario Odyssey'in haritası, bir reklam afişinde gösterilerek sızdırılmış olabilir.

Super Mario Odyssey, en çok beklenen oyunlardan biri. Japonya’da yayımlanan bir reklam afişinde, Super Mario Odyssey’in haritası sızdırılmış olabilir. Afişte, iki tane bölgenin yan yana geldiği bir harita gözüküyor. Bu haritaya dikkatli bakıldığında ise; Mushroom Kingdom’a benzeyen bir bölge dikkat çekiyor. Başka bir tarafta da Super Mario Sunshine’ın yunus balığı şeklinde olan haritası Delfino, afişin sol alt kenarında göze çarpıyor.

Bu afişin haritanın kendisini yansıttığını varsaydığımızda; Super Mario Odyssey sayesinde Super Mario Sunhine’a gidebileceğimizi görüyoruz. Nintendo’nun oyuncularına oldukça geniş bir oyun alanı sunduğunu biliyoruz. Super Mario Odyssey’in de açık dünyaya sahip olması bekleniyor.

Henüz hakkında başka bir şey bilmediğimiz ama en çok beklenen oyunlardan biri olan Super Mario Odyssey’in 27 Ekim 2017’de yayımlanacağını da hatırlatalım.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE