Super Mario Odyssey’e Yaş Sınırı Getirildi

Nintendo Switch için çıkacak olan yeni Mario oyununa, +10 yaş sınırı getirildi.

Biz her ne kadar Super Mario ile büyümüş olsak da, ESRB, yeni Mario oyunu hakkında bizimle aynı şeyleri düşünmüyor gibi gözüküyor. Çünkü Super Mario Odyssey, ESRB tarafından +10 yaş etiketine takıldı. Bu oyun, Mario’nun eski oyunlarıyla kıyaslandığında, en yüksek yaş sınırına sahip oluyor. Bu sınırın sebebi henüz bilinmiyor; ancak oyunun geçtiği şehirden dolayı olabileceği düşünülüyor. ESRB, oyunlar yayımlanmadan önce, sitesinde, yaptığı yaş sınırlarının sebeplerini açıklıyor. Super Mario Odyssey için de, açıklama zamanının gelmesini bekliyoruz. Ancak bu 10 yaş sınırına, çok da şaşırılmadığını belirtelim.

Super Mario Odyssey, Mario serisinin 16. oyunu olacak. Konusu ise şu şekilde; Mario, Princess Peach ve Bowser’ın düğününü engellemek için Mushromm Kingdom’dan açık dünyaya geçiyor. Super Mario Odyssey’in, Nintendo Switch için özel olarak hazırlandığını ve 27 Ekim 2017’de piyasaya sürüleceğini de hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE