Super Mario Odyssey’e Çevirimiçi Mod Gelebilir

Nintendo, Super Mario Odyssey ile ilgili henüz bir duyuru yapmadı; ancak Avusturalya Hükümeti Ürün Derecelendirme Kurumu tarafından yayımlanan bir açıklamaya göre oyunda, “çevirimiçi etkileşim” olacak.

Bu “çevirimiçi etkileşim”‘in içinde neler barındığını, şu an tam olarak kimse bilmiyor. Oyundaki skorlarımızı başka oyuncularla paylaşmak şeklinde olabilir ya da başka oyunculara yorum yapmamızı sağlayan bir özellik eklenebilir.

Daha önce yapılan açıklamalara göre, Super Mario Odyssey Co-op şeklinde oynanabilecek. Ancak bu çevirimdışı bir şekilde olacak; yani bunun için arkadaşınızın yanında bulunmanız gerekiyor. Bu Co-op modunda ise bir oyuncu Mario’yu, diğer oyuncu da Mario’nun şapkasını kontrol edecek.

Super Mario Odyssey’in, Super Mario 64’ün oynanış mekaniklerini barındırdığı biliniyor. Bu durumda da yeni oyunun çevirimiçi modunun bulunması, oyuncular için farklı bir tecrübe olacaktır. Oyunculara göre Super Mario Odyssey’e daha sonra da çevirimiçi oyun modu eklenebilir. Bu, Nintendo’nun bir DLC çıkarması ile de mümkün olabilir.

Bu konuda Nintendo tarafından, henüz resmi bir açıklama yapılmadığını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE