Super Mario Odyssey İçin Bir Oynanış Videosu Yayımlandı

Çıkışına bir ay kalan oyun Super Mario Odyssey için, ayrıntılı bir oynanış videosu yayımlandı.

Yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Super Mario Odyssey, sadece kısa videolarıyla bile, beklentilerimizi oldukça yükseltiyor. Tanıtım videolarına baktıkça çok oynamak istediğimiz bu yeni Mario oyunu için, bu sefer de ağzımızı sulandıracak bir oynanış videosu yayımlandı. Video beş dakikalık olmasına rağmen, oyunun içeriğini gösterebilmesi açısından, oldukça ayrıntılı hazırlanmış.

Bu yeni videoda, şehre inen Mario’muzu birçok ortamda görebiliyoruz. Caddelerde koşan, koşup suya balıklama atlayan ve buz gibi yerlerde donan bir Mario var karşımızda. Ve tabii ki Mario’nun o meşhur şapkası.  Bu şapka ile yapabileceğimiz çoğu şeyi de bu videoda görebiliyoruz. Şapka yüksek yerlerden atlamamıza, altınları toplamamıza ve canavarlarla savaşmamıza yardımcı oluyor.

Super Mario Odyssey’in 27 Ekim’de Nintendo Switch için çıkış yapacağını da belirtelim. Super Mario Odyssey’in yılın oyunu olabileceği konuşuluyor ve elbette bu oyunun, Nintendo Switch satışlarına da etki edeceği düşünülüyor.

Super Mario Odyssey’in yeni oynanış videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE