Suits’in 5. Sezonu 24 Haziran 2015’de Başlayacak

Aaron Korsh’un senaryosunu kaleme aldığı, avukatlık dram, komedi dizisi ‘’Suits’’in 5. sezonu, 24 Haziran 2015, Çarşamba günü başlayacak.

Toplamda 16 bölüm halinde yayımlanacak olan 5. sezon da özellikle Donna ile Harvey’in arasında bir aşkın başlayıp başlamayacağı merak konusu olurken, karmaşık dava ve hikâye döngüsü kaldığı yerden devam edecek gibi duruyor. Davaların detayları ve kullanılan jargon anlaşılmamakla beraber, böyle olmasının çekiciliği arttırdığı düşünüyoruz. House dizisinde de aynı durum vardı J.

Mike’ın herkesten sakladığı büyük sırrı ve bunun ilerleyen zaman içerisinde daha çok insan tarafından bilinmesi tehdit oluşturmaya devam ediyor. Sevgilisi Rachel’in babası olan Avukat Robert Zane’in bu sırrı öğrenmesi ve sonrasında gelişecek olaylar enteresan bir senaryo olabilir diye düşünüyoruz. Sonuç olarak, dizideki ana karakterlerin nerdeyse hepsi Mike’ın Harvard mezunu olmadığını biliyorlar. Üst paragrafta da belirttiğimiz gibi, Donna ile Harvey arasında bir ilişki başlaması, dizinin yönünü tamamen değiştirecektir. Birine bağlanma konusunda oldukça sıkıntılı olan Harvey’nin, Donna ile sevgili olmaları diziye biraz sıkıcı bir mod katabilir.

7 Ekim 2015’de sona erecek 5. sezonun ardından, 6. Sezonun çekilip çekilmeyeceği gösterilen ilgiye ve yapımcı firmanın kararına göre olacak. Ülkemizde de oldukça sevilen bu dizinin daha uzun yıllar devam edeceğini düşünüyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE