Suicide Squad Oyunu Resmen Duyuruldu (Video)

Batman Arkham serisinin yapımcısı Rocksteady tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill The Justice League geçtiğimiz gün yapılan DC FanDome Etkinliğinde resmen duyuruldu.

2022 yılında Playstation 5, Xbox Series X ve PC için çıkacağı açıklanan oyun karakter odaklı hikaye anlatımıyla ve TPS kamera açısı ile bizlerle olacak.

Suicide Squad ekibi bildiğiniz gibi DC Evreninin en tehlikeli anti kahramanlarından oluşan bir ekip ve oyundaki görevimiz ise Justice League ekibini yok etmek. Metropolis’te geçecek olan oyun Açık Dünya olarak tasarlanacak ve oyunda 4 ana karakteri kontrol edebileceğiz. Bu 4 ana karakter şunlar; Harley Quinn, Deadshot, King Shark ve Captain Boomerang.

Tekli oynarken karakterlerden birini biz kontrol ederken ekipteki diğer üyeler Yapay Zeka tarafından kontrol edilecekken, karakterler arası değişim ile aynı anda diğer karakterleri de yönlendirebileceğiz. Veya oyunun bize sunduğu 4 kişilik Co-op özellik ile 4 kişilik arkadaş grubumuzla da girip bir çete halinde oynayabileceğiz.

Şimdilik oyun ile ilgili bilinen bilgiler bunlar. The Avengers’a alternatif olacağı gözüken oyun Anti Kahramanları sevenler için kendisinden bir adım önde gibi görünüyor. Duyuru Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi Oyunlar.

Yazar:
4 yaşından beri oyuncu, 7 yaşından beri okuyucu, 10 yaşından beri bir şeyler karalar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up