Street Fighter 5’in Çıkış Tarihi 2016

Capcom’un klasikleşmiş, efsane oyunu ‘’Street Fighter 5’’in oyun severlerle, 2016’da buluşacağı duyuruldu.

Aralık 2014’de ilk tanıtımları yapılmaya başlanan oyunun, aslında bu sene içerisinde çıkması bekleniyordu. Öte yandan, 2016’ya kadar beklemek zorunda kalmayabilirsiniz. Çünkü oyunu ön siparişle satın alanlar, Beta’sını ücretsiz test etme şansı yakalayacaklar. Gerçi bu uygulama şu an için sadece Amerika için kesinleşirken, Avrupa’daki oyun severlerin Beta’yı oynayabilip oynamayacakları henüz belli değil. Ayrıca, ön siparişle oyunu almak demek, Beta’yı kesin oynayacağınız anlamına da gelmiyor olabilir. Biliyoruz çok fazla soru işareti var ama daha fazla detayın önümüzdeki günlerde açıklanmasını bekliyoruz. Bu arada belirtelim, ‘’Street Fighter 5’’ sadece Arcade, PC ve PlayStation 4 sürümleriyle piyasaya çıkacak. Yakın zamanda, bütçe sıkıntılarından dolayı, oyuna çok fazla dövüşçünün girmeyeceğinin açıklanmıştı ve serinin başından beri var olan efsane karakterler Ryu ve Chun-Li arasında yapılan bir gösteri maçı yayımlanmıştı http://bit.ly/1Esxe18.

Bu arada, Amazon oyunun resmi olmayan çıkış tarihini 31 Mart 2016 olarak ilan etmiş durumda.

Dövüş oyunları arasında son dönemde yaşanan rekabetten ötürü Capcom’un, işleri biraz daha yavaştan aldığını düşünüyoruz. Ek olarak, son yayımlanan oyun videosunu çok etkileyici bulmadığımızı da belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE