Street Fighter 5 Farklı Bir Kurguya Sahip Olacak

Street Fighter 5 için geliştirme çalışmaları devam ederken, serinin diğer oyunlarına göre farklı bir kurguya sahip olacağı belirtildi.

Oyunun yapımcısı Matt Dahlgren HipHopGamer ile yaptığı röportajda, Street Fighter 5’in hikâyesinin tamamen farklı bir açıdan ele alınacağını açıklarken, çok fazla detay veremeyeceğini belirtti. Piyasa çıkan diğer dövüş oyunlarını yakından takip ettiklerini belirten Dahlgren, Street Fighter 5’de çıtayı yükselteceklerini sözlerine ekledi. Öte yandan, yeni oyundaki hikâyenin tamamen farklı olacağını söyleyen Dahlgren, hayranlarını olumlu yönde şaşırtacaklarını dile getirdi.

Mortal Kombat X’in hikâyesinin anlatımında sinematik bir yaklaşım kullanması ve bunun oyun severler tarafından beğenilmesi, Street Fighter 5 içinde benzer özelliklerin olabileceğini düşündürüyor.

Oyunun yapımcısı Capcom resmi bir çıkış tarihi vermemekle beraber, 2016’nın ilk çeyreğinde PC ve PlayStation 4 sürümleriyle piyasaya çıkarılması bekleniyor. Ekim 2015’in sonuna doğru Beta testi yapılacak Street Figther 5’e ayrıca PlayStation 4 ve PC oyuncularının aynı anda katılacakları ikinci bir Beta testi de düzenlenecek. Oyuna son olarak Arap dövüşçü Rashid, Necalli ve Brezilyalı Laura’nın dâhil edildiği hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE