Strateji Oyunu Olan Osmanlı’nın Yükselişi, Yayınlandı

Gerçek zamanlı strateji MMO’su Osmanlı’nın Yükselişi'ni mobil platformda, ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. 

Muhteşem Osmanlı ve Revenge of Sultans gibi popüler oyunların yapımcısı olan ONEMT’in yeni oyunu Osmanlı’nın Yükselişi, Osmanlı birliğini konu alan ilk ve tek gerçek zamanlı strateji oyunudur. Gelişmiş 3D sistemi ile sizleri Osmanlı tarihinin derinliklerine doğru götürecek ve büyük padişahların yolundan giderek kendi imparatorluğunuzu kurup düşmanları bozguna uğratmanızı ve sonsuza dek sürecek bir miras bırakmanızı sağlayacaktır. Oyunda hükümdarlığınıza destek olmak ve düşmanlarınızdan intikam almak için kendi kalenizi kurup geliştirebileceksiniz.

Osmanlı’nın Yükselişi, en inovatif MMO RTS’lerden biri olarak gösteriliyor. Oyun henüz ilk günlerinde olmasına rağmen büyük ilgi görüyor. Oyuna ilk başlayanlar elbette daha avantajlı. Gerçek zamanlı strateji ve çok oyunculu online olması oyunun önemli özellikleri. Yüksek kaliteli grafiklerle daha da çekici hale gelen Osmanlı mimari yapıları ve özel ordu birliklerinin kostümleri Osmanlı’nın Yükselişi’ni daha da ilgi çekici hale getiriyor.

Oyunda Epik Savaşlar ile Türk İmparatorluğu’nun bir Bey’i olarak kendi beyliğinizi yönetecek, Türk dünyasına katkıda bulunacak ve sultanlığın taktiksel, diplomatik, stratejik liderlik gibi özelliklerini geliştireceksiniz. Sosyal Sistem’i kullanarak arkadaşlarınızı savaşa davet edebilir ve yenilmez bir lonca kurabilirsiniz. En yakın müttefikleriniz ile omuz omuza savaşın, zaferi takım olarak kutlayın ve düşmanlara korku salın. İçinde fazlasıyla mitolojik ögeler barındıran bu oyunda mitolojik canavarları yenip ganimetleri toplayın. Ayrıca kaynak toplama, bina inşaatı, orduları eğitme ve Osmanlı Savaşçılarını geliştirme gibi seçenekler sayesinde güçlenecek ve düşmanlara karşı taktik üstünlük sağlayarak güçlü bir Bey olacaksınız.

Oyunu Google Play üzerinden ücretsiz indirebileceğinizi de hatırlatalım.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE