Strafe İndir

1996’da müthiş bir FPS oyun furyası vardı. Özellikle doom, bu alanda bir çığır açmış ve bizi saatlerce bilgisayar başına kitlemiştir. Aradan yıllar geçti, oyunlardaki grafikler mükemmele yaklaştı ancak o oyunlar bir farklıydı. Evet grafikler kötüydü ancak, farklı bir tad hep ağzımızda kaldı; yıllar geçti üstünden ama zaman zaman tekrar açtık o oyunları ve oynadık.

Strafe, retro oyunseverler için yapılmış bir kickstarter projesi. Ben bu yazıyı yazdığımda 4,953 kişi tarafında 207,847 dolar toplanmış durumda. Bir miktar daha para toplanırsa (ki eminim toplanacaktır) co-op modu oyuna eklenecek. O eski oyunlardan yıllar geçse dahi kopamayan ben için, Strafe’nin fragmanı bile oldukça heyecan verici.

2016 yılının Haziran ayında çıkması beklenen oyun için, biz sabırsızlara özel demosu yayımlandı. Oyun, bu demolardan gelen geri dönüşlere göre düzenleniyor ve buglardan arınıyor. Aşağıdaki linkten, tek bir tık ile rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer demoda herhangi bir bug bulursanız, geridönüşü oyunun kickstarter sayfasındaki iletişim bölümünden yapabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 136 Mb

Have your say!

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE