Steam’in Mobil Uygulaması Artık Windows’ta da Kullanılabilir

Valve, Windows Phone kullanan oyuncuların bir süredir beklediği dijital oyun marketi Steam’i, Microsoft uygulama mağazasında oyuncularına sundu.

Windows işletim sistemine sahip telefon veya tablet kullanıcıları artık Steam’in orijinal uygulamasını cihazlarına indirebilecekler. İOS ve Android’lerde Steam uygulaması varken, Windows’da bu uygulama yoktu. Valve, Microsoft uygulama mağazasında Steam’i, 29 Haziran’da yayımladı.

Gelen yorumlara göre kullanıcılar sonunda uygulamayı kullanabildikleri için çok memnunlar. Yapılan yorumlar oldukça olumlu. Kullanıcılardan 4 veya 5 yıldız alıyor Steam Microsoft uygulaması. Yorumlara baktığınızda birçok insanın “sonunda” dediğini görebilirsiniz.

Steam geçtiğimiz Mart ayında güvenlik ayarlarını önemli ölçüde güncellemişti. Bu güncellemeye göre kullanıcıların bir şeyler alırken telefon numaralarını da girmesi gerekiyor. Şu zamana kadar, Windows kullanıcıları alım-satım işlemleri için on beş gün listelerde tutulurdu ve bunu kabul etmekten başka şansları yoktu. Artık uygulama onlar için de ulaşılabilir olduğuna göre, rahat bir nefes alabilirler.

Artık Windows Phone kullanan oyuncular da uygulamadan hesaplarına giriş yaptıktan sonra oyun alışverişi yapıp, arkadaşlarıyla sohbet edebilirler. Ayrıca Steam’in güvenlik uygulaması olan Steam Guard’ı kullanabilirler.

Windows 10 ve Windows 8.1 ile uyumlu olan ve uzun süredir beklenen bu uygulamayı Windows Store’dan indirebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE