Steam’de Kış İndirimleri Başladı

Steam Kış İndirimleri ile birlikte, Steam Ödülleri de başladı. 

Her sene büyük bir heves ile beklenen Steam’in meşhur kış indirimleri başladı. Bu indirimlerin 4 Ocak 2018’e kadar sürecek. Bu süre boyunca, takip ettiğiniz oyunları oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz. Tabii herkesin üzüldüğü bir nokta var; maalesef eski “anlık özel indirimler” artık geçerli değil. yani Steam’deki indirimler artık hep aynı. Fakat tabii ki platform, size her gün farklı indirimleri gösteriyor. Eski indirimleri özlesek de yine de şimdiki indirimler de tabii ki oldukça işimize yarıyor.

Steam’in Kış İndirimleri’ne ek olarak bugünden itibaren, Steam Ödülleri 2017 için de oylarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu etkinlik boyunca, her gün 1 farklı kategoride 1 oyuna oy verebileceğinizi de hatırlatalım. Oy verdiğiniz oyunlar ödül kazandığında da, siz de Steam kartları kazanabileceksiniz. Her gün bir oy verdiğinizde, bir kart kazanacaksınız. Ayrıca size gelen oyun listelerini incelediğinizde de, günde 3 kart kazanabileceksiniz. Bu da her gün 4 kart elde edebileceğiniz anlamına geliyor. Bilindiği üzere, rozetleri elde edebilmek için de 12 karta ihtiyacınız oluyor.

Steam Kış İndirimleri’nin 4 Ocak 2018’de sona ereceğini de hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE