Steam’de Flaş İndirim Zamanı

Steam, habersiz ve anlık yaptığı indirimlerini geri getiriyor.

Bilindiği üzere Steam, bilgisayardan oyun oynamayı seven herkesin kullandığı bir platform. Hatta bu platform, o kadar çok indirim yapıyor ki mecburiyetten değil de sevdiğimizden kullandığımız bir platform halini çoktan aldı bile. Steam’in belirli dönemlerde yaptığı belirli indirimlere alışığız. Örneğin; cadılar bayramı indirimi, yaz indirimi, yılbaşı indirimi… Fakat bir süredir yapılmayan ancak biz eskilerin alışık olduğu bir kampanya daha var ki herkesi Steam Mağazası’nın başına kilitleyecek.

Steam’in Flaş Kampanyası, tamamen sürpriz indirimler üzerine kurulu. Mesela çok sevdiğiniz ve popüler olan bir oyunun normal indirimler içerisinde %20’yi görmesine alışık olabilirsiniz. Bu indirimler süresinde de oyunu ne zaman ne kadara alacağınız belli olduğu için maddi durumunuzu ve alacağınız oyunları ona göre ayarlayabiliyordunuz. Fakat bu Flaş İndirim ise maalesef ne kadar şanslı olduğumuzu gösterecek. Bu indirim süresinde o çok sevdiğiniz oyun, sadece birkaç saat için %50’lik bir indirim görebilir hatta bu indirim daha bile fazla olabilir.

Steam’in bu Flaş İndirim’inin ise ne zaman başlayacağını ya da ne zaman sona ereceğini şimdilik bilemiyoruz. Bir süreliğine Steam Mağazalarımızı kontrol etmekte yarar var diye düşünüyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE