Steam’de Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

Steam’e Cadılar Bayramı İndirimi gelecek mi diye merakla beklerken nihayet o büyük gün geldi. 28 Ekim’de indirimler başladı ve 1 Kasım’a kadar devam edecek.

PlayStation Store’da Cadılar Bayramı İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın yazımızda yakın zamanda Cadılar Bayramı konseptine uygun olarak birçok korku ve zombi içerikli oyunların indirime dahil edildiğini aktarmıştık. Steam’de de benzer içerikte oyunlar indirime girdi. Hatta bu iki platformdaki indirimlerde Resident Evil, Dead Space, The Walking Dead gibi ortak oyunların da olduğunu belirtelim.

Eğer hem PC hem de PlayStation’a sahipseniz ve oyunu hangi platforma alacağınız çok fark etmeyecekse oyunları alırken iki platform arasında bir karşılaştırma yapmanızda fayda var. Örnek olarak The Evil Within Steam’de %50 indirimle 44.50 TL’ye inmişken; PlayStation Store’da PS4 için %44 indirimle 49 TL, PS3 içinse %75 indirimle 18,39 TL’ye inmiş durumda. Bu indirimlerde fiyat olarak PS3 daha avantajlı ama tam tersi olan indirimler de bulabilirsiniz. Bir başka örnek de Steam’de I AM ALIVE oyunu indirime girmiş gözükürken PlayStation Store’da bu oyun için indirimli fiyat göremeyişimiz.

Bir güzel indirim de her ne kadar korku oyunu olmasa da Grand Theft Auto V için gözüküyor. Henüz oynamadıysanız %40 indirimle satın alabilirsiniz.

Cadılar Bayramı İndirimleri kapsamında Korku Filmleri ve Cadılar Bayramı Güncellemeleri adında iki kategorinin daha olduğunu belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE