Steam’de, 11 Nisan 2015 Hafta Sonuna Özel İndirimler

Steam’in 11 Nisan 2015 hafta sonuna özel olan indirimli oyunları belli oldu. İndirimlerin aşağıdaki tüm oyunlar için, 13 Nisan 2015 saat 20:00’ye kadar süreceğini belirtelim.

  1. Mortal Kombat (Komplete Edition): NetherRealm Studios tarafından geliştirilen oyun ilk olarak 2012’de Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya çıkmıştı. 2013’de PC’lere gelen oyunu %75 indirimle 7.75TL’ye satın alabilirsiniz.

Öte yandan, serinin son oyunu olan Mortal Kombat X, 14 Nisan 2015’de Xbox One, PS4 ve PC sürümleriyle gelirken, PS3 ve Xbox 360 edisyonlarının 2015 yazında oyun severlerle buluşması bekleniyor. İlave olarak, mobil sürümünde yapım aşamasında olduğunu belirtelim. Görünen o ki, yeni çıkacak Mortal Kombat X öncesinde, serinin eski oyununda büyük bir indirim olmuş durumda.

  1. Injustice: Gods Among Us: Superman, Joker, Batman gibi karakterleri kontrol edebileceğiniz oyun, NetherRealm Studios tarafından 2013 yılında çıkarıldı. Oyun Steam Türkiye’de %75 indirimle 7.75TL’ye satılacak.
  2. Plague Inc: Evolved: Şu an için erken erişimde olan strateji oyunu, gerçeğe yakın bir simülasyon olmasıyla oldukça iddialı. Oyunu satan alan kullanıcıların, steam üzerindeki yaptıkları geri dönüşler de büyük çoğunlukla olumlu. Oyunu, %33 indirimle 16.08TL’ye elde edebileceksiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE