Steam Yaz İndirimleri Geliyor

Her sene düzenlenen meşhur steam yaz indirimleri için, steam tarafından resmi bir tarih verildi.

Haziran ayına girecek olmamız ile birlikte, oyuncular için her sene düzenlenen steam indirimleri de merak konusu olmaya başladı. Dünyanın en büyük sosyal ağlarından vkontakte.ru sitesinde, Steam’in resmi hesabı tarafından bu konu hakkında açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada ise, Steam yaz indirimlerinin 11 Haziranda başlayacağı ve tam 9 gün süreceği belirtildi. Yapılacak olan indirimler, 20 Haziran 2015 tarihinde son bulacak.

Steam’in, büyük indirimleri her sene 2 gün önce haber verdiği tüm kullanıcılar tarafından bir gerçek. Yapılan açıklama her ne kadar resmi olsa da, açıklamanın neden sadece vkontakte hesabından yapıldı henüz bilinmiyor. Konu hakkında Steam’in resmi sitesinden ve diğer sosyal medya hesaplarından ise henüz bir açıklama gelmedi.

Daha önce de GTA 5’in fragmanı, yayımlanması belirlenen tarihten daha önce Rusya’da yayımlanmıştı. Kullanıcılar tıpkı bu olay gibi, Rusya’nın indirimleri açıklama konusunda da erken davrandığı görüşünde birleşiyor. Sosyal medyada ise bu duyuru, “Ruslar yine votkayı fazla kaçırmış” gibi esprilere sebep oldu. Hangi oyunların ne kadar indirime gireceği konusunda ise, henüz bir açıklama yapılmadı.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE