State of Decay: Year One Survival Edisyonu, 28 Nisan’da Çıkacak

Undead Labs’ın geliştirdiği ve Microsoft’un yayımcısı olduğu ‘’State of Decay: Year-One Survival Edition’’ 28 Nisan 2015’de oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu arada oyunun ilk olarak Avusturalya pazarına geleceğini de hatırlatalım, muhtemelen birkaç gün sonrasında Avrupalı oyun severlerin ilgisine sunulacaktır.

2013 yılında lansmanı yapılan, zombi – hayatta kalma oyunu ‘’State of Decay’’ in ardından bu yenilenmiş ve geliştirilmiş yeni edisyon 1080p olacak. PC ve Xbox One sürümleriyle gelecek oyun, daha önce yayımlanmış ‘’Breakdown’’ ve ‘’Lifeline’’ DLC’lerini de içeriyor, ayrıca ek olarak yeni görev türleri, silahlar, araçlar da içeriğe dâhil edilmiş durumda.

Oyunun eski Xbox 360 versiyonun dan hatırladığımız ‘’Gurubani Kaur’’ karakteri de bu yeni oyunda yer alıyor. Ayrıca, oyunun eski sürümüne sahip olanlar, 30 Haziran 2015’e kadar ’State of Decay: Year- One Survival Edition’’ ın dijital kopyasını %33 indirimle 29.99$ yerine 19.99$’a satın alabilecekler. Öte yandan, yeni başarımlarla renklendirilen oyun da kullanıcılara birbiriyle kıyasıya mücadele edecekleri birçok ‘’challenge’’ da sunulmuş durumda.

Lansmanı öncesi birçok kişi tarafından test edilme şansı yakalanan oyun için, bug’lar yüzünden kilitlenme riskinin yüksek olduğu vurgulanmıştı. Umarız böyle bir durum oluşmaz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE