StarCraft 2 World Şampiyonasının Biletleri Satışa Çıktı

Bu sene 26-28 Haziran tarihleri arasında, Kanada’nın Toronto şehrinde düzenlenecek olan ‘’StarCraft 2 World’’ şampiyonası biletlerinin satışa çıktığı duyuruldu.

Sezon 2’nin finalleri olacak turnuva, toplamda 3 gün sürerken, tek günlük bilet 10 Kanada Doları (22TL) ve 3 günlük Pass ise 25 Kanada Doları’na satılacak. Şu an için finale kalacak ekiplerin hala müsabaka halinde olduklarını hatırlatalım, finalistler 31 Mayıs 2015’de belli olacak.

Turnuvanın organizasyonun da görev alan ‘’Ken Silva’’ Toronto Convention Center’da düzenlenecek final serisinin muhteşem bir atmosfer de geçeceğini söylerken, dünyanın dört bir yanından gelen StarCraft hayranlarını konuk etmekten büyük mutluluk duyacaklarını belirtti.

10 milyon dolar ödüllü ‘’Dota 2’’ ve ülkemizde de oldukça popüler olan ‘’League of Legends (LoL)’’ turnuvalarının biraz gölgesinde kalan ‘’StarCraft’’ gene de dünyadaki büyük e-Spor organizasyonlarından biri olmayı sürdürüyor.

99$’dan satışa çıkardığı 10.000 adet bileti yaklaşık 10 dakika içinde tükenen ‘’Dota 2 Şampiyonası’’ nın, Amerika’da en az NBA finalleri kadar izlenmesi, e-Spor’un önümüzdeki yıllarda nereye gideceği konusunda büyük bir ipucu veriyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE