Star Wars: The Last Jedi İçin Yeni Bir Fragman Geldi

Star Wars: The Last Jedi'ın yeni fragmanında BB-8 göze çarpıyor. 

Çıkışına bir ay kalan film Star Wars: The Last Jedi, sevenlerini meraklandırmaya başladı. Beklenen devam filmi için 4 tane televizyon spotu yayımlandı. Bu fragmandaki görüntülerde ise, BB-8 ve Ray ile Luke göze çarpıyor.

Serinin sekizinci devam filmi olan Star Wars: The Last Jedi’ın yapımcılığını Lucasfilm, dağıtımını ise Walt Disney yapacak. Filmin oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran. Filmin yönetmenliğini ise Rian Johnson yaptı.

Serinin sondan bir önceki filmi Star Wars: The Last Jedi, karanlık bir film olacak. Star Wars’ın Finn’i John Boyega, bu filmin şimdiye kadarki en karanlık Star Wars filmi olacağını söyledi. Star Wars: The Last Jedi’ın 15 Aralık 2017’de gösterime gireceğini belirtelim. Filmin son fragmanını, aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 1

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE