Star Wars: Force Arena Mobil Platform İçin Geliyor

Star War’ın yeni mobil oyunu Star Wars: Force Arena, Netmarble Games Corp. ve Lucasfilm Ltd. işbirliği ile geliyor.

Star Wars: Force Arena ücretsiz oynanabilen, mobil platformlar için olan, gerçek zamanlı bir PVP oyunu. Birkaç gün önce duyurulan bu yeni oyunda 65’ten fazla ikonik karakter, araç ve birim yer alacak. Oyun, bilindik Star Wars evreninde geçecek, oyuncular Asiler ve İmparatorluk arasında seçim yapacak ve savaş sırasında bu birlikleri yönetecekler. Oyuncular karakter kartlarını kullanarak karakterlerini geliştirebilecekler ve farklı yeteneklerdeki karakterleri toplayarak birlik oluşturabilecekler. Oluşturdukları bu birlikleri ile düşmanlarını yendiğinde sıralamada yükselecek; hediyeler, özel karakterler ve bonus eşyalar kazanabilecekler.

Han Solo ve Chewbacca gibi, Star Wars’ın önemli karakterleri de oyunda bulunacak ve oyuncular istedikleri bu karakterlerle birliklerini güçlendirebilecekler. Luke Skywalker, Prenses Leia, Darth Vader, Ezra Bridger gibi favori karakterler de oyunda yer alacak.

star-wars-force-arena-2Star Wars: Force Arena’da tek oyunculu, eğitim ve gerçek zamanlı 1’e 1, veya 2’ye 2 çok oyunculu gibi çeşitli modlar da olacak. Oyunun resmi sitesinden oyuna ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön kayıt yaptıran oyunculara oyun içinde kullanılabilecek kristaller hediye edilecek. Ön kayıt yaptıran oyuncu sayısı arttıkça da hediye edilen kristal sayısı artacak.  Ön kayıt yaptıran oyuncu sayısı 10 binden fazla olursa 250 Kristal, 100 binden fazla olursa 700 Kristal ve 1 milyondan fazla olursa 1.400 Kristal ödül olarak dağıtılacak.

Star Wars: Force Arena piyasaya sürüldüğünde, tüm dünyada, App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir olacak. Daha fazla bilgiye ulaşabilmek için, Star Wars: Force Arena’nın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE