Star Wars: Battlefront’un Fragmanı ve Görselleri Yayımlandı

Star Wars Battlefront

EA Digital Illusions CE’nin (DICE) geliştirdiği ‘’Star Wars: Battlefront’’ için yeni görseller ve bir fragman paylaşıldı.

Ocak 2015’de, EA’nin 2014 yılsonu finansal tablolarını, yatırımcılarıyla konuşması esnasında ilk duyurusu yapılan FPS ve TPS türündeki aksiyon oyunu, Battlefront serileri ile Star Wars filmini bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bu yüzden, filmin yapımcısı Lucasfilm ile bir işbirliğine girişilmiş durumda.

Oyundaki karakterleri tercihlerinize göre özgürce kişiselleştirme imkânı sunan ‘’Star Wars: Battlefront’’ birçok özelliğiyle klasik DICE oyunlarından ayrışacak. Star Wars’ın efsaneleşmiş karakterleri olan ‘’Darth Vader’’ ve ‘’Boba Fett’’ gibi kahramanların da olacağı oyunu offline, solo veya multiplayer modlar da oynayabileceksiniz. Tabii, bu iki karakteri kontrol edebilmeniz için oyunun en iyilerinden biri olmanız gerekecek (bizce de Darth Vader’a sahip olmak herkesin harcı olmamalı :))  Multiplayer modun 40 oyuncuya kadar destek vereceği söylenirken bunun muhtemelen PC sürümü için olması bekleniyor.

Electronic Arts’ın yayımcısı olduğu oyun, 17 Kasım 2015’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleriyle oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Aşağıda, oyun için yayımlanan fragmanı ve bazı görselleri bulabilirsiniz.

[youtube id=”XLaoiNUhDeQ”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE