Star Wars: Battlefront’un Devamı Yapılacak

Electronic Arts’ın CFO’su Blake Jorgensen, Star Wars Battlefront’un ardından birçok yeni oyunun geliştirileceğini duyurdu.

UBS yatırım bankası tarafından San Francisco’da düzenlenen UBS Global Technology Conference’da konuşan Jorgensen, Star Wars’un sahibi Disney ile 10 yıllık bir lisans anlaşması imzaladıklarını açıkladı. Battlefront serisinin yanı sıra Star Wars temalı farklı türlerdeki birçok oyunu PC, mobil ve konsollara getirmek istediklerini sözlerine ekledi. 

18 Aralık 2015’de Star Wars: The Force Awakens filminin gösterime girecek olmasını ve bugün itibarıyla Star Wars: Battlefront’un oyun severlerle buluşması büyük bir fırsat olarak değerlendiren Jorgensen, duyduğu heyecanı dile getirdi. 

Jorgensen, Disney ile olan anlaşmaları kapsamında şu ana kadar yayımlanmış bütün Star Wars filmlerindeki içerikleri kullanabileceklerini söylerken, ellerinde sınırsız içerik olduğunu belirtti. Öte yandan, direk filmlerle alakalı oyunların geliştirilmeyeceğinin altı çizildi.  

EA son yaptığı açıklamalarda, bundan sonraki süreçte GTA tarzı AAA yapımlar geliştirmek istediğini ve Battlefront’un bu bağlamda piyasaya getirildiğini söylemişti. 

Oyun 19 Kasım’da Avrupa pazarına gelirken, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayımlanacak. Konsol sürümlerinde 900p/60fps (Xbox One) ve 720p/60fps (PS4) olarak çalışacağı son olarak hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE