Star Wars: Battlefront’un Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Electronic Arts ve DICE, Star Wars: Battlefront’un çıkış fragmanını yayımladı.

17 Kasım’da Amerika Birleşik Devletlerinde, 19 Kasım’da ise Avrupa’da piyasaya çıkacak olan oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına gelecek. Xbox One’da 900p/60fps, PS4’de ise 720p/60fps olarak çalışacak olan oyunda çözünürlüğü arttırmak adına fps’den ödün verilmeyeceği açıklaması yapılmıştı.  Oyunun açık Beta’sına 12 milyon civarında oyuncu katılmış ve EA yoğun süren testler sonrasında kusursuza yakın bir lansman yapmak istediğini açıklamıştı. Kullanıcıların oyun içi sohbet etmelerine yarayacak bir chat programı oyunda yer almazken, lansman sonrası bir süre özel maçların yapılamayacağı da söylenmişti. Oyun için 4 tane genişleme paketi yayımlanacağı belirtilirken kullanıcıların hepsine birden 50 dolarlık Pass sayesinde sahip olabilecekler.

EA, daha önce yaptığı açıklamalarda uzun soluklu AAA yapımlarını daha sık piyasaya getirmek istediğini dile getirmişti. Öte yandan, son Star Wars filmi olan The Force Awakens (Güç Uyanıyor) 18 Aralık 2015’de beyaz perdeye gelecek.

Paris’te düzenlenen Games Week etkinliğinde yayımlanan videoda, oyundaki modlar, karakterler ve daha birçok özellik tanıtılıyor. Söz konusu videoya aşağıda göz atabilirsiniz.

[youtube id=”GQAm8Z4ovt0″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE