Star Wars: Battlefront’un Açık Beta Testleri Başladı

Lansmanına yaklaşık bir ay kala, Star Wars: Battlefront’un açık Beta testleri 8 Ekim 2015 itibarıyla başladı.

Oyunun geliştiricisi Digital Illusions Creative Entertainment (DICE), Beta’nın Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleri için yürütüleceğini açıkladı. Beta sürümünde ‘’Survival Mission’’ ismindeki görev bulunurken, ayrıca ‘’40-player Walker Assault’’ ve ‘’Drop Zone’’ oyun modlarıda yer alacak. Ek olarak, Beta oyuncularının tam sürüm çıktığında kullanabilecekleri bazı itemların hediye olarak verileceği söylendi.

12 Ekim 2015’e kadar sürecek Beta’nın, PlayStation 4 ve Xbox One’da 7GB, PC’de ise 11GB boyutunda olacağını hatırlatalım.

Haziran 2015’de EA hesabı olan kullanıcılara özel bir kapalı Beta testi yürütülmüştü. Star Wars: Battlefront, Xbox One, PS4 ve PC sürümleriyle 17 Kasım 2015’de piyasaya çıkarken, ayrıca Star Wars 7: The Force Awakens filmi Aralık 2015’de vizyona girecek. Electronic Arts yaptığı açıklamada, filmle ilgili bir DLC’nin oyuna geleceğini belirtmişti.

Oyuncuları, ‘’karakter özelleştirmesi’’ konusunda oldukça serbest bırakan yeni oyunda, Darth Vader ve Boba Fett gibi efsane karakterlerle oynayabilmek için en iyiler arasında yer almanız gerekecek. Son olarak, Multiplayer modunun 40 katılımcıya kadar izin verdiğini hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE