Star Wars: Battlefront İçin Olumsuz Eleştiriler Devam Ediyor

19 Kasım 2015’de PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleriyle piyasaya çıkan Star Wars: Battlefront oyunu için olumsuz eleştiriler gelmeye devam ediyor.

Oyunun yaratıcısı Electronic Arts’ın bazı ünlü isimlere para karşılığında, Star Wars: Battlefront’u oynadıklarını ve çok beğendiklerini söylemeleri istediği iddia edildi. Amerikalı müzisyen Benjamin Burnley, Instagram hesabından yaptığı açıklamada EA’nın bu tarz bir teklifle kendisine geldiğini fakat oyunun çok kötü olduğunu belirtti. Oyunun Xbox One CD’sini kırıp atan ve bu görseli sosyal medyada paylaşan ünlü sanatçı, böyle bir oyunu asla tavsiye edemeyeceğini açıkladı.

EA’nın büyük AAA yapımlara yönelme stratejisi altında piyasaya çıkarılan oyunun ayrıca 18 Aralık’ta Star Wars: The Force Awakens isimli sinema filmi vizyona girecek. Öte yandan, yakın zaman önce EA’nın CFO’su Blake Jorgensen, oyunun devamının yapılacağını ve bu seriyle çok iddialı bir çıkış yapacaklarını açıklamıştı. Son yapılan eleştirilere firmadan henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Büyük oyun sitelerinin inceleme notlarına baktığımızda Star Wars: Battlefront’a 10 üzerinden 7, 8 civarında bir not verdiğini fakat kullanıcıların ise oldukça olumsuz yorumlar yaptıklarını görüyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE