Star Wars: Battlefront 2’nin Hikaye Videosu Yayımlandı

PlayStation resmi YouTube hesabından Star Wars: Battlefront 2 için, bir hikaye videosu yayımladı. 

Bilindiği üzere, Star Wars: Battlefront 2’nin tek kişilik hikaye modu olacak. PlayStation da bu sefer, bu modun nasıl olabileceği konusunda fikir yürütebilmemiz için, iki dakikalık bir videosu paylaştı.

Star Wars: Battlefront 2’de, b lideri Iden Versio, Emperor öldükten öldükten sonra imparatorluğun çökeceğini düşünür. Fakat Emperor, bir droidin içinde son emrini kaydetmiştir. Bu görevin adı Operation Cinder’dır ve bu görevin amacı; isyancıların sonunu getirmektir.

Star Wars: Battlefront 2, Star Wars: Episode VI Return of the Jedi ve Star Wars: Episode VII The Force Awakens filmleri arasında boşluğu dolduracak ve bize, imparatorluğun nasıl yok olduğunu gösterecek.

Star Wars: Battlefront 2’nin, 17 Kasım 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında yerini alacağını da belirtelim. Eğer oyuna ön sipariş verirseniz, Rey ve Kylo Ren’in The Last Jedi kostümlerini de alabileceksiniz.

Star Wars: Battlefront 2’nin yayımlanan son fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE