Star Wars: Battlefront 2’nin Çıkış Videosu Yayımlandı

PlayStation Konferansı'nda, Star Wars: Battlefront 2 için bir video yayımlandı. 

Sony, Paris Oyun Haftası’nda bir konferans verdi. Bu konferansta da, Star Wars: Battlefront 2’nin, çoklu oyuncu modunu anlatan bir video gösterildi. Star Wars: Battlefront 2’nin çıkış videosu olan bu videonun sonunda, oyunun hikayesine de değinilmiş.

Star Wars: Battlefront 2’nin hikaye modu hakkında bildiklerimiz ise şunlar; oyunda tek kişilik bir hikaye modu olacak. Bu hikaye modu da, Star Wars: Episode VI Return of the Jedi ve Star Wars: Episode VII The Force Awakens arasında geçen olayları anlatacak. Biz oyunu, Iden Versio olarak oynayacağız. Versio, İmparatorluğun en iyi askerlerinden oluşan Inferno Squad’ın kaptanı olarak biliniyor. Bizim, Iden Versio olarak İmparatorun son emrini yerine getirmemiz gerekiyor. İmparatorluğun yıkımına şahit olacağımız bu oyunda, İmparatorun intikamını almaya çalışacağız.

17 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak olan Star Wars: Battlefront 2’nin çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE