Star Wars Battlefront 2, 2017 Sonbaharında Çıkıyor

Geçtiğimiz günlerde Blake Jorgensen tarafından yapılan duyuruya göre Star Wars Battlefront 2, önümüzdeki yılın sonbaharında piyasaya çıkacak.

Electronic Arts’ın Finans Müdürü Blake Jorgensen bu konu ile ilgili açıklamalar yaparak oyunseverleri aydınlattı. Blake Jorgensen, “Star Wars fanlarına güzel bir oyun hazırlamak için çalışıyoruz. Oyun önümüzdeki yıl çıkacak.” açıklamasında bulundu.

Ayrıca Blake Jorgensen, “Oyun çok daha büyük ve güzel dünyalara sahip olacak. Ayrıca oyunun içinde, çıkacak filmlere dair ipuçları da bulunacak. İlk oyun, yalnızca Star Wars üçlemesinin temasını içeriyordu.” sözlerini de ekledi.

EA, önümüzdeki üç-dört yıl içinde her yıl bir oyun çıkarmayı planladıklarını söyledi.

EA’in bir devam oyunu yapacak olması şaşırtıcı bir olay değil. İlk oyun 14 milyon satış rakamına ulaşmıştı ve şirketin beklentisi bundan çok daha azdı. Star Wars Battlefront 2’nin aynı başarıya ulaşması beklenebilir.

Star Wars Battlefront 2 şu sıralar EA’in üzerinde çalıştığı tek proje değil. Titanfall’ın geliştiricisi Respawn, yeni bir üçüncül şahıs aksiyon-macera oyunu üzerinde çalışırken, Dead Space stüdyosu Star Wars üzerinde çalışıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE