Star Ocean 5, PS3 ve PS4’lere İçin Geliyor

Square Enix’in yeni gizemli projesi ‘’Star Ocean 5’’ in PlayStation 3 ve PlayStation 4 için çıkışı teyit edildi.

Serinin 5. oyunu olan ‘’ Star Ocean: Integrity and Faithlessness’’, Japon video oyun firması ‘’tri-Ace’’ tarafından geliştiriliyor. Oyun da ‘’Fidel Camus’’ karakteri başrolde yer alırken, Star Ocean 2 ile Star Ocean 3 arasında geçen olaylar yeni oyunun hikâyesini oluşturuyor. Dünyadan 6.000 ışık yılı uzaklıkta olan ‘’Feycreed’’

Son olarak, ‘’Star Ocean: The Last Hope’’ 2009’da oyun severlerin ilgisine sunulmuştu. Star Ocean 5’in ise kesin lansman tarihi henüz belli değil.

Star Ocean serisine tekrar bir göz atacak olursak, ilk oyun olan “Star Ocean” 1996 yılında, Super Nintendo Entertainment System platformuna özel olarak çıkmıştı. Store Ocean: The Second Story ile 1999 yılında ilk kez Playstation’a geçen oyun, Store Ocean: Blue Sphere oyunu ile, 2001 yılında GameBoy Color platformuna çıktı. Serinin son oyunu olan ve Star Ocean: The Last Hope ise, 2009 yılında PS3 ve Xbox 360 platformlarında piyasaya sürüldü.

Son oyun olan Star Ocean: The Last Hope üzerinden 6 yıl sonra piyasaya çıkacak olan serinin 5. oyununun, çıkış tarihi henüz belli olmamakla birlikte, Xbox platformlarına gelip gelmeyeceğine dair resmi bir açıklama da henüz yapılmadı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE