Spotify ve Discord İş Birliği Yapıyor

Spotify ve Discord'un bir araya gelmesi ile arkadaşlarınızla müzik dinlemek mümkün olacak.

Spotify ve Discord, alanlarının en popüler platformları. Arkadaşları ile oyun oynamayı seven herkesin Discord kullandığını söylesek, abartmış olmayız. Spotify de varlığını bizlere çoktan kabul ettirdi. Çoğu kişi artık müzik dinlemek için birçok cihazda, Spotify üyeliklerini kullanıyor.

Bu iki platform şimdi, oyunseverler için bir araya geldi. Spotify ve Discord’un birlikte yaptığı bir çalışma ile arkadaşlarınızla konuşarak oyun oynarken, müzikleri de grup içinde paylaşmanız mümkün olacak. Bunun için ise Discord’unuzda basit bir ayar yapmanız yeterli olacak. Discord’un Ayarlar – Bağlantılar bölümünden Discord’unuzu Spotify’ye bağladığınız zaman platformların izin verdiği her şeyi yapabileceksiniz.

Discord’da arkadaşlarınızla konuşarak oyun oynarken, hep birlikte oyun müziklerini de dinleyebileceksiniz. Bu özellik ise şu şekilde çalışıyor; kendi favori müziklerinizi seçip arkadaşlarınızla Discord üzerinden paylaşabiliyorsunuz. O an dinlediğiniz müzikler de arkadaşlarınız tarafından görünür hale geliyor. Tabii bunun için Spotify’de Premium hesabınızın olması gerektiğini de belirtelim.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE