Spotify Artık Xbox Üzerinden Dinlenebilir

Spotify’nin Xbox için de çıkacağı söylentileri vardı ama bu konudan emin değildik. Şimdi ise süpriz bir şekilde Spotify, Xbox için çıkışını gerçekleştirdi.

Popüler müzik platformu, birçok alandan ulaşılabilirliği ile kullancılarının beğenisini topluyor. Spotify’nin halihazırda PlayStation ile bir anlaşması vardı. Bilindiği üzere Spotify, PlayStation üzerinden dinlenebiliyordu. Fakat Sony ile Spotify arasında bir anlaşma olduğunu söylemiştik. Bu anlaşmaya göre Spotify, PlayStation’da kaldığı sürece başka bir konsolda çalışamazdı. Birkaç gün önceki haberimizde de Sony’nin bu anlaşmayı biraz hafifletebileceğini söylemiştik. Görünüşe bakılırsa, bu konudaki söylentiler doğru çıktı.

Microsoft Store üzerinde görülüyor ki; Spotify, Xbox için çıkış yapmış durumda. Fakat bu uygulama, henüz sadece birkaç incelemeye sahip. Yani henüz yayılmadığını düşünüyoruz. Oyuncular bu yeniliği farketmemiş olabilir. Spotify, henüz Xbox içindeki mağazaya eklenmemiş de olabilir. Ama bunların hiçbiri önemli değil; çünkü uygulamanın artık çıkış yaptığını biliyoruz. Birkaç güne kadar uygulamanın konsolda kullanılmasının yaygınlaşacağını düşünüyoruz.

Şu an için Spotify’nin PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında kullanıma açık olduğunu da hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE