Splinter Cell Yine Yok

Ubisoft, yine mali yıl ile ilgili değerlendirmelerini paylaştı, Nisan 2020-Mart 2021 döneminde 5 AAA oyun çıkaracağını duyurdu.

Bahsedilen 5 oyundan 3 tanesi belli. Bunlar ertelenen oyunlar olan Watch Dogs: Legion, Gods & Monsters ve Rainbow 6: Quarantine.

Beyond Good & Evil 2 ie bu dönemde çıkmayacak. Oyunun çıkışı tam bir yılan hikayesine dönmüş durumda ve Ubisoft bekleyenlerin sabrını iyiden iyiye zorluyor.

Hal böyle iken bir çok oyuncu Splinter Cell sanırız bu sefer geliyor dedi.. Ancak kötü haber gecikmedi ve Kotaku editörlerind

en Jason Schreier resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada “Splinter Cell için heveslenenler bir kez daha hayal kırıklığına uğrayacaklar, üzgünüm! (AC ve Far Cry olacak)” dedi.

Yettin Ubisoft, gerçekten milletin canına yettin.. İnşallah Far Cry adı altında yine abuk subuk bir oyun çıkarmazsın karşımıza..

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE