Space Hulk: Deathwing İçin 17 Dakikalık Özel Video Yayımlandı

Warhammer 40K evrenini takip eden bilimkurgu severlerin büyük merakla beklediği FPS/Taktik oyunu Space Hulk: Deathwing için yapımcı, 17 dakikalık oynanış videosu yayımladı.

Space Hulk: Deathwing oyununun yapımcısı, merakla beklenen oyun için 17 dakikalık detaylı bir oyun içi video yayınladı. Bugüne kadar oyun hakkında etkileyici tanıtım videoları seyreden oyun severler için, Warhammer 40K dünyasındaki terk edilmiş dev uzay gemileri olan Space Hulk’ların içindeki savaşı canlı canlı görmek başka bir deneyim…

“Space Hulk” konusu, 2013 yılında cılız bir taktik oyunu olarak yeniden hayata geçirilmeye çalışıldıysa da büyük başarı kazanamadı. Şimdi Space Hulk simi Warhammer 40K dünyası içinde 30 yıldan sonra ilk defa bu kadar güçlü bir şekilde işleniyor.

Warhammer 40K evreninin oluşmasında önemli bir yeri olan ilk “Space Hulk” oyunu, uzayda terk edilmiş haldeki dev uzay gemilerinin, Genestealers isimli uzay canavarları tarafından istila edilmesi ve Space Marine’lerin bu gemileri temizleyerek kurtarma çabasını anlatıyordu.

Space Crusade isimli masa oyunundan geliştirilen ilk Space Crusade video oyunu ve ardından gelen Space Hulk video oyunları 30 yıl önce büyük ilgi görünce Warhammer 40K dünyasında başka oyunların kapısını açmıştı.

Ancak 30 yıldan beri Space Hulk konusu ilk defa Space Hulk: Deathwingoyununda bu kadar güçlü işleniyor olduğu için, oyun büyük önem taşıyor.

Space Hulk: Deathwing’in 17 dakikalık etkileyici oyun içi videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

[youtube id=”MCO0nWkKKsU”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE