South Park: The Fractured But Whole, 2017’de Yayımlanacak

Oyun severlerin bir süredir beklediği, South Park’ın yeni oyunu South Park: The Fractured But Whole’ın çıkışı birkaç ay gecikecek.

Bilindiği üzere South Park: The Fractured But Whole’un 6 Aralık 2016’da çıkması gerekiyordu. Ancak geliştirici firma Ubisoft yeni bir duyuru yayımlayarak, oyunun çıkış tarihinin 2017’nin ilk aylarına ertelendiğini söyledi.

Tarih değişiminin sebebini ise bu duyurusu ile açıklayan Ubisoft; oyunun daha iyi olabilmesi için zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. South Park: The Fractured But Whole’dan oyuncuların beklentileri oldukça yüksek, bu yüzden geliştirici ekibin de bu beklentileri karşılayabilmesi için ekstra zamana ihtiyaçları var. Ubisoft da geliştirici ekibine yardımcı olabilmek için bu süreyi verdiğini açıkladı.

South Park: The Fractured But Whole, South Park’ın son oyununun devamı olacak. Dövüş mekanikleri değişecek;  önceki oyunlarına göre daha farklı ve geliştirilmiş dövüş mekanikleri ile oynanacak. Bu yüzden oyunda ayrıntılı stratejiler geliştirmek gerecek. Yine bir RPG oyunu olacak.

South Park: The Fractured But Whole’ın 2017’nin ilk üç ayı içinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayımlanacağını hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE