SoulWorker’ın Açık Betası Başladı

Anime, aksiyon ve MMO oyunu SoulWorker'ın açık betası başladı.

SoulWorker, Lion Games tarafından geliştirilen ve Gameforge tarafından yayımlanan bir anime oyunu. Bu oyun kıyamet sonrası bir dönemde geçiyor ve bu aksiyon dolu macera oyununda hızlı dövüş tekniklerini kullanmanız gerekiyor.

Açık beta testi ise oyunun resmi çıkışından önceki son testi olacak. Oyunun açık betasında oyunu test ederek oyunda karşılaştığınız hataları rapor edebilirsiniz ve oyunun geliştirilmesine katkı sağlayacak tavsiyeleriniz olursa onları da geliştirici ekibe iletebilirsiniz. Zira geliştirici ekip de sizlerden tam olarak bunu istiyor. Çünkü geliştirici ekip, oyununu mükemmel bir hale getirmeye çalışıyor.

Oyunun açık betasında 4 sınıf ile oynayabileceksiniz. Ayrıca PvE, solo veya 4 kişilik gruplar halinde de oyuna girebilirsiniz. Açık betaya katılan oyuncular ise ufak ödüllerin sahibi olacaklar. Bu ödüller: karakter ünvanı, kostüm veya özel kartlar gibi Özel Beta Ödülü olacak.

Bu farklı anime oyunu SoulWorker’ı ücretsiz olarak Gameforge client yada Steam üzerinden oynayabilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE